Darkpast
http://darkpast.anatolianrock.com
darkpastband
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

_darkpast_

Erbil Kutlu (Gitarist)

GENEL:1986 doğumlu olan Erbil grubun kurucularındandır.Müzik hayatına dinlemekle başlayan Erbil her yıl tarzdan tarza atlamıştır ama sonunda doğru yolu bulmuştur.Kıvanç'ın engin bilgileriyle harmanlanan yeteneği ile gitarı eline aldığı 2. ayda elektro gitar alınmasıyla dahada artar.Bazen kendi içinde gitarı bırakan ama 10 saniye içinde hırs yapan bi yapıya sahiptir buda burcunun ikizler olmasından olabilir.

NEYE SAHİP:Ibanez RG2550E Prestige GK,Korg AX1000G ToneWorks(Prosesör),Pena :P

NELER DİNLER:Muse,Audioslave,Placebo ,Steve Vai,Joe Satriani,Radiohead,Pentagram,Cem Köksal,Metallica,Starsailor,Dream Theatre,Duman,Kurban,Cem Karaca,Kramp,Siddharta,The Mars Volta,Yavuz Çetin,Ozzy Osborne,Rammstein,KoRn,Grizu,Akın Eldes,Asım CAn Gündüz,Led Zeppelin,Saxon,Anthrax,Blues,Dio,Rage Against The Mashine,Bora Ulusoy,

OKUL/İŞ:Kadir Has Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü 2.Sınıfdarkcapt

Kıvanç Kutlu (Vokal / Gitarist)

GENEL: İstanbul doğumlu..30 lu yaşlarının tadını çıkarmakla meşgul L ..Müzik yapmaya çalışıyor..Şiir, meditasyon, felsefe, fotograf, gibi gereksiz şeylerle uğraşıyor.. !!!!!!

NEYE SAHİP:ARIA electric guitar( super XWYZ 2000 serisi!!!!!:))- Crafter Jumbo electric acoustic guitar- Roland Micro Cube anfi – Cry Baby Wah Pedal- DF7 Digitech X Series - CD lerim DVD lerim- Eski tarih olmus kasetlerim – İki kaşım, iki gözüm....

NELER DİNLER:Joe Satriani, Steve Vai, Muse, Metallica, Steve Ray Vaughan, Eric Clapton, Dream Theater, Radiohead, Audioslave, Starsailor, The Mars Volta, Yavuz Çetin, Kramp, MFÖ, MVÖ, Şebnem Ferah, Hüsnü Şenlendirici, Teoman, Kurban, Duman, Cem Karaca, Demir Demirkan, Sertap Erener, Sezen Aksu, Fikret Kızılok, Astor Piazzola, Pink Floyd, Erbil Kutlu,

OKUL/İŞ: AOF İktisat 3. sınıf...Tekstil-Grafik tasarım-Merchandiser, Baskı uzmanı, Seyyah, Şair, Düşünür..Ayberk Balcı (Bas Gitarist)

GENEL: 1987 doğumlu olan bu çocuk gençliğe adım atmaya hazırlanırken nerden bulduysa metallica'ya rastlamış yeni ve farklı olan herşeye duyulan merak gibi buda sarmış buna ama sıkılıp bırakmamış sevmiş benimsemiş falan:) Sonra bu tür dinleyişler kıtaları aşmış:) Şimdi bass gitar falan çalıo ama hikaye yani..

NEYE SAHİP: Garibanın washburn xp100den başka bi şeyi yok.. Biri yardım etsin elinden tutsun :)

NELER DİNLER: İstisnalar dışında herşeyi dinlerim grup yazamam şimdi tek tek anarşistim kardeşim ben sisteme karşıyım :)

OKUL: Kadir Has Üniversitesi / Grafik 1.sınıfAli ILgaz Küçük (Baterist)

GENEL:1988 dogumlu Ali Erbil’le beraber grubun kurucularındandır.Aslında muzik hayatına gitar çalarak baslayan ali beceremeyince davulcu olmaya karar verir. Kendisi simdi Eskişehir de okumaktadır.

NEYE SAHİP:Tama rockstar davulu ve chrome iron cobra pedalı var.

NELER DİNLER:Herşey.

OKUL:Eskkişehir anadolu üniverstiesi 1. sınıf